Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/JPY

Para AUD/JPY po dotarciu do strefy oporu w okolicach okrągłego poziom 87,00 spotkała się z kontrą podaży od rana oglądamy korektę, która dociera powoli do pierwszej strefy wsparcia. Wsparcie to można wykorzystać do zajęcia pozycji zgodnej z ostatnim trendem. Tuż nad strefą popytową powstał insidebar i własnie on może być podstawą dobrego setupu. Wspomnę dodatkowo, że wykres pary dotarł do wstęgi średnich co jest warunkiem do szukania pozycji. W okolicach wsparcia znajduje się również zniesienie 38.2 ostatniej fali wzrostowej.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


AUD/USD

Para AUD/USD pokonała linię trendu i lokalną strefę wsparcia. Powstał insidebar i liczę na okazję do shorta. Pierwszą, będzie re-test pokonanej linii trendu i wcześniejszego wsparcia. Powstanie wtedy fałszywe wybicie z insidebara i okazja do zajęcia pozycji. Wykres pary znalazł się pod liniami, więc obecny obowiązujący kierunek to południe.


EUR/USD

Para EUR/USD dotarła do poziomu wsparcia i powoli dociera do górnego ograniczenia trójkąta kończącego. Podobnie jak w parach, które omówiłem powyżej również tutaj powstał insidebar. Jest szansa na jeszcze jedno zejście niżej i powstanie fałszywego wybicia. Będzie to świetna okazja do przyłączenia się do ruchu w górę co będzie zgodne z ostatnim mocnym momentum.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here