Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/CAD

Po kolejnej nieudanej próbie ataku na szczyt, od dwóch dni obserwujemy mocną kontrę podaży. Obecnie wykres pary znalazł się na wsparciu i widzimy lekką reakcję.

Możemy mieć do czynienia ze zmianą nastawienia na spadkowe. Jeżeli powstanie korekta, może zakończyć się ona na oporze i utworzy się prawe ramię potencjalnej formacji głowy z ramionami. Miejsce to, będzie dobrą okazją do szukania shorta.


AUD/JPY

Bardzo podobnie wygląda sytuacja na parze AUD/JPY. Tutaj również mamy zejście wykresu poniżej kluczowej strefy wsparcia. Tak jak w przypadku pary AUD/CAD, również możemy rozważać potencjalną formację RGR z okazją sprzedażową w przypadku re-testu wspomnianej strefy wsparcia teraz oporu.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


CAD/JPY

Okazja do shorta na parze CAD/JPY może pojawić się jeszcze dzisiaj. Wykres pary wrócił do przebitego w zeszłym miesiącu wsparcia/oporu i powstaje fałszywe wybicie z insidebara. Jeżeli powstający pinbar zostanie do końca dnia, będzie można otwierać pozycję licząc min na test ostatniego dołka.


Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here