Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


GBP/AUD

Para GBP/AUD od początku września porusza się w trendzie wzrostowym. Patrząc na ten ruch pod kątem fal, widzimy zakończony impuls. Spadek jaki powstał po nieudanym ataku na strefę oporu (na wykresie dziennym powstała formacja Fakey), która znajduje się w okolicach poziomu 1.7110, powoli przybiera formę piątki. Para pokonała lokalną strefę oporu. Re-test pokonanej strefy, czyli szczytu fali czwartej (znajduje się tam dodatkowo zniesienie 38.2 całej fali spadkowej) i jej odrzucenie, będzie okazją do szukania pozycji krótkiej i zagrania pod falę 3C. W takim przypadku, ruch w kierunku poziomu 1.6730 będzie bardzo prawdopodobny.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here