Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/USD

Para AUD/USD dotarła w zeszłym tygodniu do ważnej strefy podażowej. W miejscu tym, czego nie zaznaczyłem na wykresie, przebiega również linia poprowadzona po szczytach. Pokonanie tej bariery, otworzy drogę do wyższych poziomów. Nawet do poziomu 0.8100 gdzie znajduje się kolejny ważny opór. Obecnie jednak oglądamy korektę.

Patrząc na wykres h4 możemy dostrzec okazję do wejścia w longa. Wykres pary powoli zmierza do wsparcia. Poziom jest o tyle ciekawy, że znajduje się tam również linia trendu i poziom zniesienia 50 procent ostatniej fali wzrostowej.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCHF – odbija od kluczowego wsparcia
Następny artykułTeoria boxów w tradingu
piotrmleczko_bio
Piotr Mleczko jest traderem od 2000 roku. Pierwsze 6 lat spędził przy kontraktach terminowych. Stworzył system dający średnio 25% zysku rocznie przy małym ryzyku. Od 2006 roku jest na rynku Forex, gdzie grał na linie trendu oraz wybicia, jednak większość czasu spędził nad teorią fal Elliotta. Swój trading pokazywał przez 3 lata w dzienniku na forum Nawigatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here