Naga MarketsSztuczna inteligencja rozgryzła język banków centralnych?Google zapowiedział zakończenie budowy niestandardowych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji dla przemysłu wydobycia ropy i gazu. Oburzyło to działaczy Greenpeace, którzy uważają, że w ten sposób spółka przeczy swoim zobowiązaniom w zakresie ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.

Google, Amazon i Microsoft kontra Greenpeace

Działania Google to pokłosie raportu Greenpeace który stwierdza że największe spółki technologiczne (Google, Microsoft i Amazon) zaprzeczają swoim publicznym zobowiązaniom w zakresie ochrony środowiska współpracując z koncernami naftowymi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na logikę – wydobycie ropy jest obecnie koniecznością dla świata, a sztuczna inteligencja pozwala na zredukowanie negatywnego wpływu na środowisko. Wygląda na to, że Greenpeace (który już pochwalił decyzję Google) postanowił po prostu zaistnieć, zamiast przemyśleć rzeczywiste skutki swoich działań. Amazon odmówił komentowania raportu organizacji, ale wskazał że branża energetyczna powinna mieć dostęp do tych samych technologii co inne branże – oznajmił Bogusz Kasowski.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here