Naga Markets„Szpilki na Bitcoinie” to stworzona przez Mike’a Satoshi seria wywiadów z kobietami świata technologii blockchain i kryptowalut. W panelu podczas Invest Cuffs 2019 porszono zagadnienia począwszy od technologii blockchain, poprzez trading, analizę techniczną, a także kwestie podatkowe i prawne.

Invest Cuffs 2019: Szpilki na Bitcoinie

W debacie oprócz Mike Satoshi’ego, który wystąpił w roli prowadzącego pojawiły się Paulina Paprzycka z Blockchain Girls, Olga Brzeżecka z I Love Crypto, Daria Gaca reprezentująca Krypto Jam oraz Aleksandra Kopeć z Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy.

Szpilki na Bitcoinie to seria wywiadów prowadzona przez Satoshi’ego w ramach kanału YouTube. Tym razem spotkanie odbyło się na żywo podczas konferencji Invest Cuffs 2019. Podczas debaty poruszono między innymi aspekty prawne rynku cyfrowych aktywów.

Temat kryptowalutowy w dziedzinie prawa nie ma jeszcze wprowadzonych konkretnych regulacji. Jedynym aktem prawnym regulującym w pewnym stopniu pojęcie wirtualnej waluty jest ustawa o przeciwdziałaniu prania pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here