Naga MarketsSztabki złota Cena złotaW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzący Bogusz Kasowski rozmawiał z Mateuszem Siekierskim i Łukaszem Witta z portalu szlachetneinwestycje.pl. Skąd pomysł na taki portal i dlaczego ma być lepszy od Allegro? Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Inwestorzy metali szlachetnych cenią sobie anonimowość

Dlaczego ludzie mieliby zacząć korzystać z portalu transakcyjnego, a nie ze skupów złota w lokalnych sklepach menniczych czy lombardach? Odpowiedzi udzielili Mateusz Siekierski i Łukasz Witta z portalu – www.szlachetneinwestycje.plPomysł na portal wziął się z chęci ekspozycji na metale szlachetne. Lubimy anonimowość i  do tej pory kupowaliśmy wszystko za gotówkę, ale chcemy to zmienić. Kupując przez mennicę czekałem kiedyś na towar 7 tygodni. Prowadzi to do wniosku, że wraz ze wzrostem popytu czas oczekiwania się wydłuża, a my oferujemy lepsze rozwiązanie – oznajmił gość programu.

Główną różnicą w stosunku do allegro jest większa anonimowość. Allegro to jest tylko portal z ogłoszeniami i nie ma tam typowego mechanizmu giełdowego, w którym ceny mogłyby się kształtować w dynamiczny sposób. Projektując portal chcieliśmy, aby działał w formie giełdy. Na allegro nie możemy dodać oferty kupna, przez co wymiana jest nieefektywna – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVChcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here