Naga MarketsSzkolenia z Comparic

Wrzesień zaczął się już na dobre, a my jak zwykle przygotowaliśmy dla Was razem z naszymi partnerami bogatą ofertę wykładów online. Internetowe kursy skierowane są zarówno do początkujących jak i zaawansowanych traderów. Pamiętaj, że edukacja na rynku nigdy się nie kończy!

WAŻNA informacja: zaczyna się nowy cykl webinariów z XM w ramach którego od podstaw poprowadzimy Państwa przez najważniejsze zagadnienia związane z inwestowaniem na rynku Forex. Zachęcamy do rejestrowania się na interesujące Państwa webinary wprzód na TEJ STRONIE!

Nowy cykl zaczynamy także z Option Trade gdzie znajdziecie Państwo kursy skrojone pod specyfikę opcji binarnych. Tam również zaczniemy od podstaw by przejść do bardziej zaawansowanych metod analizy, narzędzi oraz strategii. Jeszcze nie cały cykl jest na stronie Option Trade, jednak zachęcamy do śledzenia, ponieważ kolejne tytuły pojawią się lada dzień na TEJ STRONIE.

W bieżącym tygodniu (7-11 września) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!


Poniedziałek 7.09

18:00 Birger Schafermeier – krach na rynkach, co dalej z giełdą? – Jeden z najsłynniejszych traderów w Europie przedstawi swój pogląd na bieżącą sytuację na rynkach i postara się odpowiedzieć na pytanie, czy mamy obecnie do czynienia z krachem oraz co robić, jeśli tak.

20:00 Przegląd Price Action z Marcinem Wenusem – Trader i redaktor naczelny Comparic.pl w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca prowadzi na żywo przegląd rynków metodą Price Action. Dołącz i sprawdź jakie sygnały PA Marcin znalazł na ten miesiąc oraz jakie transakcje rozważa.

Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań w trakcie webinaru, a następnie otrzymają dostęp do nagrania.

Zobacz także: Bezpłatne seminarium Price Action w Warszawie!

Wtorek 8.09

18:00 Ekspert Analizy Fundamentalnej – Ekspert Admiral Markets wyjaśnia, jak parkiety i waluty na całym świecie reagują na dane makroekonomiczne i jakie dane mogą zatrząść notowaniami. Dowiedz się, jak i dlaczego oddziałują na siebie poszczególne rynki oraz instrumenty. Zyskaj wiedzę, która pozwoli Ci wykorzystać te zależności do prognozowania przyszłych ruchów.

Środa 9.09

20:00 Formacje cenowe i sposoby ich rozgrywania – Podczas szkolenie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kilkoma zachodnimi formacjami analizy technicznej. Pokażemy w jaki sposób rozgrywa się formacje takie jak trójkąty, prostokąty, kliny czy formację głowy z ramionami, a także wskazane zostaną pułapki czekające na graczy oraz sposoby wyznaczania potencjalnego zasięgu wybicia z takich formacji.

czwartek 10.09

18:00 Price Action –  Strategia Price Action opiera się na podejmowaniu decyzji jedynie przy użyciu wykresu, a inwestor uczy się zachowań ceny, analizuje jej ruchy i na tej podstawie otrzymuje komplet zestaw informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.

Piątek 11.09

Informacja wkrótceConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here