Naga MarketsKażdy z nas był kiedyś początkującym, szukał wiedzy na forach internetowych, zadawał mnóstwo, czasem nie najmądrzejszych pytań. Podejrzewam, że większość z osób, które dzisiaj swobodnie inwestują, trafiły w przeszłości na osobę, która podzieliła się swoją wiedzą. Ja spotkałem takie osoby na początku swojej drogi. Chcąc się odwdzięczyć losowi za to, że mieliśmy od kogo się uczyć, pragniemy podzielić się swoją wiedzą z Wami.

Startujemy z nowym cyklem: Szkoła inwestowania. Jest to projekt edukacyjny, który będzie wyglądał w następujący sposób:

– Prezentując analizy spółek giełdowych, część z nich będzie oznaczona tytułem “Szkoła inwestowania”. Będą to normalne analizy, które dodatkowo będą zawierały komponent edukacyjny oraz obszerniejsze i prostsze wytłumaczenie.

Analiza na zamówienie (zamówienia analiz spółek z GPW przez forum lub w komentarzach pod artykułami)

Strefa Learn (darmowa wiedza, za którą normalnie zapłacilibyście sporo pieniędzy)

Nowość !!! – Edukacja na żądanie – pod każdym artykułem możecie pytać o cokolwiek chcecie, nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie. Tak samo jak analizy spółek, możecie zamawiać konkretne artykuły edukacyjne dotyczące danych metod, technik czy strategii inwestycyjnych.

Pierwsza analiza z cyklu “Szkoła inwestowania” ukaże się jutro ok. godziny 10 i będzie to analiza spółki Hutmen.

Wszystko to absolutnie za darmo. Zachęcamy do rejestracji w naszej strefie LEARN – (aktualnie znajdziesz tam 8 godzin nagrań i obszerny ebook) Naprawdę nie warto płacić za podstawową wiedzę, a rejestrując się w naszej strefie zdobędziesz dostęp do wiedzy na znacznie wyższym poziomie. Z czasem w strefie będzie przybywać materiałów edukacyjnych.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUBS o EURCHF, EURBGP oraz USDCHF
Następny artykułBlok po 22 – GBP/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here