Naga MarketsWiceprezes Facebooka ds. komunikatora Messenger, David Marcus, który dołączył do zarządu Coinbase w wywiadzie dla CNBC mówił m.in. o kryptowalutach jako środku płatności w Messengerze, a raczej o tym, że na razie takie rozwiązania nie są brane pod uwagę.


Jak mówił Marcus “Płatności za pomocą kryptowalut są teraz bardzo drogie, bardzo powolne, a zatem różne społeczności, które wykorzystają odmienne blockchainy i zasoby, muszą rozwiązać wszystkie związane z tym problemy, a kiedy pewnego dnia się to uda, może poczynimy jakieś kroki by je wykorzystać”.

Marcus odniósł się też do zakazu reklamowania kryptowalut oraz ICO na Facebooku. Według niego jest to krok w dobrą stronę, ponieważ Facebook chce chronić swoją społeczność i jest to jego zadanie numer jeden, a realia są takie, że większość reklam dotyczących krypto oraz ICO była niczym innym jak oszustwem. David Marcus zauważa, iż  na platformie Facebook nie może być miejsca na tego typu reklamy.

Nie jest jednak powiedziane, że zakaz będzie wprowadzony na stałe. Najpierw jednak branża musi się oczyścić i oferować lepsze, legalne produkty, by można było rozważyć ich reklamowanie na platformie Facebooka.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here