Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Prezydent elekt Donald Trump potwierdził dziś wiadomość, która już od kilka dni krąży po mediach odnośnie kandydata na nowego sekretarza stanu USA. Na to stanowisko zostanie nominowany Rex Tillerson CEO firmy ExxonMobile (NYSE, ticker: XOM).

Swoją decyzję Trump skomentował słowami: „Tillerson będzie silnym i patrzącym na obecną sytuację świeżym okiem adwokatem amerykańskich interesów. Pomoże odwrócić lata błądzącej polityki zagranicznej USA, która osłabiła bezpieczeństwo USA na świecie.

Warto przy tej okazji zerknąć jak radzą sobie akcje spółki ExxonMobil. Wiadomość o nominacji CEO dodała wiatru w żagle popytowi. W dniu wczorajszym notowania spółki wystartowały luką hossy i ten świetny sentyment kontynuowany jest w dniu dzisiejszym. Wspomniana luka hossy pojawiła się w znaczącym miejscu ponieważ w taki wyjątkowy sposób popyt poradził sobie z górnym ograniczeniem konsolidacji. Akcje spółki poruszały się pomiędzy poziomami 82.30$ – 89.00$ począwszy od końca lipca 2016 roku i wczorajsze przełamanie górnego ograniczenia tego poziomu otworzy popytowi drogę do oporu na poziomie 95.50$. Dopiero przełamanie tego ostatniego pozwoli akcjom spółki wrócić w rejon szczytów z 2014 roku czyli ponad poziom 100$.

Wykres ExxonMobil dla interwału D1.
Wykres ExxonMobil dla interwału D1.

Podsumowanie roku – webinar z Mieczysławem Siudkiem

Wykres ExxonMobil dla interwału W1.
Wykres ExxonMobil dla interwału W1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here