Naga Marketsnowy-rok-2-ccW tym momencie nikt z nas nie myśli już o tradingu tylko o całonocnej zabawie sylwestrowej oraz hucznym przywitaniu Nowego Roku. W związku z nadchodzącym 2019 rokiem chcielibyśmy Państwu złożyć serdecznie życzenia w imieniu całego zespołu redakcyjnego oraz red. naczelnego Marcina Wenusa.


Rok kolejnych niespodzianek przed nami?

“Kończący się 2018 był rokiem wyjątkowym. Wydarzenia polityczne oraz makroekonomiczne – kolejne podwyżki stóp FED, działania regulacyjne na rynku FX, czy też bitcoinowa mania – wpływały na silne skoki zmienności głównych instrumentów finansowych. Sobie i Państwu życzę, aby wspomniana zmienność towarzyszyła nam również w 2019 roku. Im silniej ruszają się rynki, tym więcej okazji tradingowych można na nich uchwycić.

Od strony całkowicie prywatnej mam natomiast nadzieję, że naszym Czytelnikom uda się zrealizować postawione sobie noworoczne cele. Niech ten Nowy Rok będzie dla nas wszystkich okazją wykorzystania pojawiających się możliwości i osobistego rozwoju. 

Patrząc przez pryzmat czasu, jestem naprawdę dumny jak daleko udało zajść się marce Comparic.pl, w tej cały czas niszowej wśród Polaków branży. Kilkunastu redaktorów, kilkadziesiąt artykułów dziennie, kilkaset tysięcy czytelników miesięcznie i współorganizacja jednej z największych, jeżeli nie największej konferencji rynków walutowych w tej części Starego Kontynentu. Oby tak dalej!

W ten poniedziałek skupmy się na godnym i hucznym przywitaniu Nowego Roku, abyśmy pełni pozytywnych emocji weszli w 2019 i stawili czoła wyzwaniom, które przed nami postawi. W imieniu swoim i całej redakcji – do siego!”

Z poważaniem,
Marcin Wenus, red. naczelny Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here