Naga Marketsnowy-rok-2-ccW tym momencie nikt z nas nie myśli już o tradingu tylko o  zabawie sylwestrowej oraz przywitaniu Nowego Roku. W związku z nadchodzącym 2021 chcielibyśmy Państwu złożyć serdecznie życzenia w imieniu całego zespołu redakcyjnego oraz red. naczelnego Marcina Wenusa.

  • W 2020 roku portal Comparic.pl przyciągnął ponad 4 miliony unikalnych użytkowników
  • Bezprecedensowa zmienność na rynkach spowodowała, że liczba odwiedzających wzrosła o kilkadziesiąt procent
  • Comparic.pl czyta obecnie co piąty polski inwestor giełdowy, a Comparic24.tv jest drugą najpopularniejszą telewizją inwestycyjną według badania OBI 2020.

Rok kolejnych niespodzianek przed nami?

“Kończący się 2020 był rokiem wyjątkowym. Wydarzenia polityczne oraz makroekonomiczne – pandemia koronawirusa, przejściowy okres Brexitu i bezprecedensowe luzowanie poliytki pieniężnej w wykonaniu Rezerwy Federalnej oraz innych dużych banków centralnych – wpływały na rekordowe skoki zmienności głównych instrumentów finansowych.

Te artykuły również Cię zainteresują


Ethereum (ETH) najdroższe w historiiSobie i Państwu życzę, aby atrakcyjna zmienność towarzyszyła nam również w 2021 roku, a sytuacja gospodarcza i społeczna zaczeąła wracać do normalności. Im silniej ruszają się rynki, tym więcej okazji tradingowych można na nich bowiem uchwycić, dla zachowania równowagi psychicznej po roku lockdownów i ograniczeń wszyscy chcielibyśmy powrócić do normalnej rzeczywistości.

Od strony całkowicie prywatnej mam natomiast nadzieję, że naszym Czytelnikom uda się zrealizować postawione sobie noworoczne cele. Niech ten Nowy Rok będzie dla nas wszystkich okazją wykorzystania pojawiających się możliwości i rozwoju osobistego. 

Patrząc przez pryzmat czasu, jestem naprawdę dumny jak daleko udało zajść się marce Comparic.pl oraz telewizji Comparic24.tv, w tej cały czas niszowej wśród Polaków branży. Cała grupa medialna, której początki zaledwie 8 lat temu stanowił skromny blog o inwestowaniu zrzesza obecnie kilkadziesiąt osób, dostarczając Państwu codziennie najświeższe informacje ze świata szeroko rozumianych inwestycji, programy telewizji internetowej oraz współorganizuje jedną z największych, jeżeli nie największą, konferencję poświęconą tradingowi w tej części Europy. W tym roku Comparic zgromadził ponad 4 miliony unikalnych odbiorców i mam nadzieję, że ta baza będzie cały czas rosła.

W ten czwartek skupmy się na godnym i hucznym przywitaniu Nowego Roku, abyśmy pełni pozytywnych emocji weszli w 2021 i stawili czoła wyzwaniom, które przed nami postawi. W imieniu swoim i całej redakcji – do siego!”

Z poważaniem,
Marcin Wenus, redeaktor naczelny Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here