Naga Marketsswieta forex

31.12.2013

Te artykuły również Cię zainteresują
W tym ostatnim dniu 2013 roku redakcja Comparic.pl życzy Państwu szczęśliwego Nowego Roku – dużo zdrowia, inspiracji, motywacji do działania i samych sukcesów. By Wasze cele i projekty zostały zrealizowane, a skuteczność i Risk/Reward rosły pod sam sufit!

Portal Comparic zrobił duży skok w 2013 roku, a redakcja powiększyła się o kilka nazwisk. Dodaliśmy oraz rozbudowaliśmy niektóre działy, a także rozszerzyliśmy ramówkę, poprawiliśmy również system komentarzy, dzięki czemu stał się bardziej przystępny.

Także nasze konto na Facebook’u zaczyna tętnić życiem – warto przypomnieć, że tłumaczyliśmy tam na żywo ostatnią konferencję Bena Bernanke.

Celując w rok 2014 pragniemy rozwijać się dla Was dalej, drodzy Czytelnicy i z tej okazji prosimy Was o “pomysły na Comparic” w 2014 roku. Wszelkie pomysły na rozwój i ulepszenie portalu będą bardzo mile widziane, a najciekawszy i najlepiej przygotowany projekt nagrodzimy bonem o wartości 100 zł na zakupy w księgarni Maklerska.pl.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy redakcja Comparic.pl!

PS. Na Wasze pomysły czekamy w komentarzach, na Forum lub pod adresem e-mail: Marcin.Wenus@Comparic.plConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Akurat moim zdaniem komentarze się nie poprawiły bo nie dostaję na skrzynkę wiadomości, że ktoś mi odp. na mój komentarz… :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here