Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Marek Kowalski – prezes Federacji Przedsiębiorców Polskich. W rozmowie poruszono temat szans polskiej gospodarki w walce z kryzysem, zmian jakie jeszcze powinien wprowadzić rząd oraz zmian na rynku pracy w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Czy zamiast premii miesięcznej pracodawcy coraz częściej oferują swoim pracownikom ubezpieczenia zdrowotne, by ciąć koszty?
  • Tarcza 4.0. ma m.in. zapewnić: ochronę polskim firmom przed wrogim przejęciem, osłonę finansową dla samorządów czy ułatwienia dla wykonawców przetargów i zamawiających.
  • Dlaczego rząd nie zgodził się na pewną elastyczność w kwestii możliwych przejęć?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here