Naga MarketsSzacunkowe obroty Ten Square Games spadły r/r do 155,1 mln zł w II kw. 2021 r.Ten Square Games (TSG) wygenerował 155,1 mln zł skonsolidowanych przychodów w II kw. 2021 r. (bez uwzględnienia przychodu odroczonego w czasie), podała spółka, prezentując wstępne szacunkowe dane. Wcześniej spółka podawała w raporcie za I półr. ub.r., że jej przychody w II kw. 2020 r. wyniosły 169,62 mln zł.

“W szacunkowej kwocie przychodów, 115,8 mln zł odnosi się do płatności wygenerowanych przez grę ‘Fishing Clash’, co stanowi około 75% skonsolidowanych przychodów. Z kolei szacowane przychody z gry ‘Hunting Clash’ wyniosły 29,6 mln zł, stanowiąc 19% skonsolidowanych płatności” – czytamy w komunikacie.Spółka podkreśla, że przedstawione dane są wstępne i mogą różnić się od danych ostatecznych. Ostateczna informacja o przychodach ze sprzedaży będzie opublikowana w skonsolidowanym raporcie za I półrocze, który zostanie opublikowany 23 sierpnia 2021 r.

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych. Spółka została założona w 2011 roku przez Macieja Popowicza i Arkadiusza Pernala – twórców serwisu społecznościowego Nasza Klasa (nk.pl), którzy wprowadzili do niego gry w modelu free-to-play. Spółka zadebiutowała na GPW w maju 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here