Naga MarketsNotowania pary walutowej EURJPY zamknęły ubiegły tydzień pod kluczowym obszarem wsparcia blisko 129.00, co wskazywało na potencjał do dalszej przeceny. Obecny tydzień zaczął się co prawda luką wzrostową, jednakże w trakcie sesji europejskiej do gry ponownie wkroczyli sprzedający, którzy zepchnęli już notowania pod poziom 127.00.

Za przyczynę dzisiejszej wyprzedaży euro upatruje się sytuacje polityczną we Włoszech. Trwają tam bowiem zmagania z utworzeniem nowego rządu. Wracając do pary walutowej EURJPY, najbliższy kluczowy obszar wsparcia znajduje się blisko 125.80 i wydaje się, że właśnie tam będą teraz zmierzać notowania.

Okazji sprzedażowych szukać można na wykresie 4-godzinnym po cofnięciach. Dynamiczne wsparcie krótkoterminowe zapewnia tu 20-okresowa SMA, od której dziś rano odbiły notowania.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTransakcje na Bitcoinie nie były tak tanie od… 7 lat!
Następny artykułMasz przewagę w tradingu? – Justin Bennett
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here