Naga MarketsNotowania pary walutowej EURJPY zamknęły ubiegły tydzień pod kluczowym obszarem wsparcia blisko 129.00, co wskazywało na potencjał do dalszej przeceny. Obecny tydzień zaczął się co prawda luką wzrostową, jednakże w trakcie sesji europejskiej do gry ponownie wkroczyli sprzedający, którzy zepchnęli już notowania pod poziom 127.00.

Za przyczynę dzisiejszej wyprzedaży euro upatruje się sytuacje polityczną we Włoszech. Trwają tam bowiem zmagania z utworzeniem nowego rządu. Wracając do pary walutowej EURJPY, najbliższy kluczowy obszar wsparcia znajduje się blisko 125.80 i wydaje się, że właśnie tam będą teraz zmierzać notowania.

Okazji sprzedażowych szukać można na wykresie 4-godzinnym po cofnięciach. Dynamiczne wsparcie krótkoterminowe zapewnia tu 20-okresowa SMA, od której dziś rano odbiły notowania.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here