Naga Markets
Notowania pary walutowej EURJPY zamknęły ubiegły tydzień pod kluczowym obszarem wsparcia blisko 129.00, co wskazywało na potencjał do dalszej przeceny. Obecny tydzień zaczął się co prawda luką wzrostową, jednakże w trakcie sesji europejskiej do gry ponownie wkroczyli sprzedający, którzy zepchnęli już notowania pod poziom 127.00.

Za przyczynę dzisiejszej wyprzedaży euro upatruje się sytuacje polityczną we Włoszech. Trwają tam bowiem zmagania z utworzeniem nowego rządu. Wracając do pary walutowej EURJPY, najbliższy kluczowy obszar wsparcia znajduje się blisko 125.80 i wydaje się, że właśnie tam będą teraz zmierzać notowania.

Okazji sprzedażowych szukać można na wykresie 4-godzinnym po cofnięciach. Dynamiczne wsparcie krótkoterminowe zapewnia tu 20-okresowa SMA, od której dziś rano odbiły notowania.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTransakcje na Bitcoinie nie były tak tanie od… 7 lat!
Następny artykułMasz przewagę w tradingu? – Justin Bennett
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here