Naga MarketsOd początku roku na rynkach dzieje się całkiem sporo z uwagi na dużą zmienność zarówno na rynku kryptowalut, gdzie zmienność utrzymuje się już od kilkunastu sesji, jak również na rynku metali szlachetnych, gdzie m.in na złocie doszło do wybicia kluczowego oporu 1900 USD. Natomiast na rynku akcji początek sesji europejskiej również zapowiada się pozytywnie i początkowe wzrosty mogą być kontynuowane w kolejnych godzinach.  Zapraszamy na poranną analizę rynków finansowych z Łukaszem Stefanikiem. O czym jeszcze w dzisiejszym odcinku?

  • Metale szlachetne rozpoczynają tydzień od wzrostów
  • Bitcoin nie zwalnia tempa, kurs przekroczył z impetem poziom 30 tys. USD i był notowany powyżej 34 tys. USD
  • Kontrakty terminowe na indeksy w Europie wskazują na wyższe otwarcie sesji
  • Publikacje PMI w centrum uwagi
  • Korea Południowa zaostrza restrykcje w powodu koronawirusa, a w Japonii mówi się o wprowadzeniu stanu wyjątkowego (w Tokio i pobliskich 3 prefekturach).

Zapraszamy na poranną analizę rynków finansowych z dr Przemysławem Kwietniem.

Te artykuły również Cię zainteresują


Cyberpunk 2077

CD Projekt odnotował skromny wzrostDOŁĄCZ

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/aktualnosci-rynkowe-wideo

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here