Naga MarketsRynek nieruchomości w Stanach Zjednoczonych wygląda dość stabilnie a S&P 500 oraz DJI30 nie przekształcają się w ruchy spadkowe na ten moment i trwają w stabilnym przedziale czekając na jakąś istotną informację. A jak wygląda sytuacja na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych? Na które spółki warto obecnie zwrócić uwagę w poszukiwaniu sygnałów inwestycyjnych? Zapraszamy do obejrzenia Sygnały Dnia w wykonaniu znanego w branży Marcina Tuszkiewicza, współtwórcę portalu inwestycyjnego Squaber.com.

  • LiveChat (LVC) wykazuje mocne wybicie po bardzo dobrych wynikach
  • ENERGA zostanie kupiona przez PKN Orlen po wyższej cenie
  • Polski złoty nadal bez siły

Sytuacja na GPW i polskim złotym

Na GPW Alior Bank (ALR) mocno broni wsparcia, LiveChat (LVC) wykazuje mocne wybicie po bardzo dobrych wynikach i oczekiwaniach, że będą one jeszcze lepsze, a CCC generuje sygnały spadkowe, podobnie jak Forte.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tymczasem Grupa Azoty kontynuuje ruch wzrostowy. Pomału ten rynek będzie kończył falę wzrostową. Pierwszy opór stanowi poziom 29,60 zł. Oczekuję na korektę, która może być dobrą okazją do zakupu tych akcji – oznajmił prowadzący.

Pojawiła się również informacja, że ENERGA zostanie kupiona przez PKN Orlen po wyższej cenie. Eko eksport silnie drożeje dając prekursor do dalszego wybicia a Stalexport dobił do silnego oporu.

Jednocześnie polski złoty na ten moment ponownie walczy z oporem. Obecnie brakuje siły złotówce by wybić ten poziom. Popyt na PLN nie jest wystarczający, by para USDPLN wybiła dołem. Przebicie oporu 4,19 otworzy drogę do 4,24 – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here