Naga MarketsW audycji Comparic24.tv w roli ekspertów główny ekonomista Pracodawców RP, dr Sławomir Dudek oraz Piotr Palutkiewicz ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. W rozmowie z Piotrem Gembarowskim poruszali tematy związane z aktualną sytuacją gospodarczą Polski oraz problemami w sektorze zatrudnienia. Jakie szkody może ponieść Polska przez obecny kryzys?

  • W maju syntetyczny wskaźnik koniunktury dla polskiej gospodarki lekko pogłębił kwietniowe załamanie, spadając z 47,8 do 46,5 punktu.
  • Czarny kwiecień w polskiej gospodarce. Niemal 1 mln bezrobotnych
  • Kwietniowe dane potwierdziły mocną niekorzystną tendencję sprzedaży detalicznej, widoczną już miesiąc wcześniej. Tym razem spadek wyniósł aż 22,9 procent

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, NZD/USD, CHF/JPY
Następny artykułWIG20 wybił poziom 1700 pkt. Akcje CCC rosły o ponad 10%
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here