Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

W naszym portfelu nie zachodzą nadal żadne zmiany i nadal posiadamy akcje 9 spółek. Powoli zaczyna robić się coraz ciekawiej i to raczej od pozytywnej strony. Spółki, które tracą utrzymują się na kilkuprocentowym minusie. Wyjątkiem jest Voxel, który traci ponad 15%. Tam bronione jest wsparcie okolic 17 zł i niemal codziennie pojawiają się świece z dłuższymi dolnymi cieniami. Jest więc nadzieja na nadejście odbicia.

portfel

Podczas wczorajszej sesji pozytywnie wyróżnił się Arctic, który po okresie korekty uderzył mocno i z wysokim wolumenem. Było to spowodowane niezłymi wynikami jakie wczoraj opublikowano. Mam nadzieję na trwały powrót do wzrostów i dobry rezultat na koniec roku na tej spółce. W ostatnim czasie pozytywnie zaskoczyły także PCC Rokita oraz Rafako, które wspięły się na nowe maksima swoich trendów. Jeżeli wybicie na Rafako nie okaże się fałszywe to prawdopodobnie te dwie spółki dołączą do lidera naszego portfela jakim od początku jest spółka Hubstyle. Przynajmniej 3 mocno rosnące spółki, a w późniejszym okresie także Arctic, powinny sprawić, że portfel zacznie wyprzedzać indeks WIG, który obecnie osiąga odrobinę lepszy wynik w tym samym okresie czasu. Cały czas monitoruję też rynek w celu poszukiwania kolejnych spółek, które mogłyby dołączyć do portfela.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here