Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Nadal trwa nie najlepszy okres dla naszej giełdy, która obecnie licząc od początku roku oscyluje już w granicach zera. W tym samym czasie nasz portfel traci sporo wolniej i od pewnego czasu utrzymujemy się na około 12-13% plusie. W portfelu nie zachodzą żadne zmiany, przynajmniej do zamknięcia kolejnego miesiąca. Aktualny skład widzą Państwo poniżej. Słabo zachowuje się Zastal, który oddał cały wypracowany wcześniej zysk. Mocno wygląda Arctic, który najsilniej opiera się rynkowej przecenie. Liderem wciąż pozostaje spółka Hubstyle.

portfel

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here