Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Nasz portfel osiąga właśnie swoje maksima i obecnie notujemy ponad 12% zysk. Jest to więc wynik odrobinę lepszy niż indeks WIG w takim samym okresie czasu. Większość spółek jest już na plusie, cieszą mnie wzrosty na spółce Arctic, szkoda jedynie, że kupiliśmy ją po dość wysokiej cenie. Spośród tracących walorów, 11Bit ma wystawionego SL więc nie ma czym się martwić, Voxel wygląda prowzrostowo, zwłaszcza patrząc na wyższe interwały czasowe, gdzie mamy serię długich, dolnych cieni świec. Kompletna stagnacja ma miejsce na Puławach ale takie rzeczy się zdarzają i po prostu trzeba ten okres przeczekać. Generalnie nie jest źle i mam nadzieję, że wynik portfela będzie znacznie lepszy na koniec roku.

portfel

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

Wspominałem ostatnio, że bacznie przyglądam się dwóm spółkom – Oponeo i Vindexus. Na Oponeo trwa korekta i myślę, że po bardzo dynamicznych wzrostach możemy liczyć, że potrwa ona być może nawet do poziomu 30 zł i dopiero tam poszukamy okazji do kupna. Dużo pilniej obserwuję Vindexus aby nie przeoczyć końca korekty, oczywiście zapewne nie uda się trafić idealnie w dołek ale dopóki nie ma mocnych oznak końca spadków, myślę że warto poczekać na niższą cenę. Ostatnie dwa dni to całkiem ładne świece aczkolwiek nie podparte żadnym wolumenem. Patrząc na historię można zauważyć, że początki impulsów wzrostowych zawsze wiązały się ze wzrostem wolumenu. Na to samo czekam obecnie w rejonie wsparcia 6,50 zł.

vindexus

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here