Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Te artykuły również Cię zainteresują
W mijającym miesiącu SL na poziomie 161 zł złapała spółka Izo-Blok. Zbyt długo pozostawiłem ją w portfelu, licząc na powrót do wzrostów, dlatego zarobiliśmy na niej zaledwie 5%. Myślę jednak, ze po większej korekcie, spółka powróci do wzrostów i być może jeszcze stanie się częścią portfela. Z pozostałych spółek jestem ogólnie zadowolony, patrząc pod kątem panującej na szerszym rynku korekty. Kilka SL podniosłem na wyższy poziom. Negatywnie zachowuje się Wirtualna, jednak na razie jeszcze damy spółce szansę. Spadki odnotowuje także Efekt, tu jednak także wstrzymuję się ze sprzedażą, ze względu na długotrwały trend wzrostowy. Cieszy długo oczekiwane odbicie na spółce PMPG, mam nadzieję, że okaże się trwałe. Portfel został dotknięty korektą i obecnie wynik oscyluje w okolicach 7%.

Na razie nie widzę specjalnie okazji do zakupów, zostajemy więc z 9 spółkami. Najpilniej obserwowana jest obecnie spółka Bowim, która poprawiła znacząco wyniki w pierwszym kwartale. Na wykresie widać długotrwały trend wzrostowy oraz obecne spadki, które moim zdaniem są tylko korektą, na co mogą wskazywać malejące obroty. Nie ma na razie sygnałów świadczących o aktywności kupujących, a patrząc na kanał wzrostowy, teoretyczna przestrzeń do spadków jest jeszcze dość spora. Na razie więc tylko obserwujemy.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułOpcja na dziś – PUT na AUDUSD i EURUSD
Następny artykułGuten Morgen DAX 30.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Masz rację, na razie tylko obserwacja bo sądząc tylko po wykresie jest miejsce na spadki + to co napisałeś o stali. Dzięki 🙂

  2. Z Bowim sugeruję uważać, od blisko dwóch miesięcy mocno spadają ceny stali, głównie blachy czyli produktu który firma sprzedaje i wyniki za 2 kw będą słabe, a do tego baza z 2016 jest bardzo wysoka więc kurs może mocno spaść.
    https://www.puds.pl/ics/1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here