Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Te artykuły również Cię zainteresują
PMPG Polskie Media to jedna ze spółek, na którą zwróciłem uwagę w ostatnim czasie. Wprawdzie cena spada od połowy ubiegłego roku, jednak spadki nie są zbyt gwałtowne, zwłaszcza na tle wcześniejszego trendu wzrostowego. Na wykresie dziennym notowania układają się w formacje klina, z którego niedawno doszło do wybicia górą, co uważam za wstępny sygnał bliskiego końca korekty. Także obroty zaczynają powoli narastać. Do mediów przedostają się również informacje o pozytywnych wynikach za ubiegły rok. Wydaje się więc, że spółka ma szanse powrócić do trendu wzrostowego. Oczywiście w systemie kluczową rolę odgrywają dwie średnie ruchome, dlatego spółka będzie mogła dołączyć do portfela jeżeli średnie wskażą, że te wszystkie pozytywne przesłanki znajdą odzwierciedlenie na wykresie w postaci wzrostu ceny.

Patrząc na szerszy kontekst, na wykresie tygodniowym, widać że cena wcale na tym tle nie jest wysoka. Mamy aktywną formację podwójnego dna, na historycznych minimach notowań oraz przełamaną linię trendu spadkowego. Od początku nowego roku cena znowu rośnie, wybijając linię korekty. Wydaje się więc, że są pewne szanse na dalsze wzrosty. Czekam już tylko na układ średnich ruchomych.

Skład portfela nie ulega zmianie i obecnie zarabia 7,38%. Nie najgorzej wystartowały nowe nabytki czyli cztery ostatnie spółki w portfelu zakupione w tym roku. Mam nadzieję, że dwie tracące na razie spółki niebawem odrobią swoje straty.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here