Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Na początek aktualny stan portfela. Wynik cały czas powoli się poprawia i obecnie wynosi prawie 13%. Jedyną spółką, która nie rozwinęła skrzydeł jest Efekt. Ze starszych nabytków, pogarsza się sytuacja spółki Arctic i jeżeli cena nie zacznie rosnąć to trzeba będzie zastanowić się nad jej sprzedażą. Wynik za 2016 rok to +5%, a w szczycie notowaliśmy około 17% wzrostu. Obecnie mamy już 13%, mam nadzieję, że ten rok okaże się lepszy od poprzedniego.

Obecnie najbliższe zakupu są dwie spółki:

KSG Agro – mamy tu czytelny trend wzrostowy i sporą ale łagodną korektą. Wydaje się, że niebawem może pojawić się szansa na odbicie w górę i to chciałbym wykorzystać.

GPW – bardzo podobna sytuacja tzn. silne wzrosty i łagodna ale dość głęboka korekta. Powoli zaczynają narastać obroty i myślę, że niebawem spróbujemy ją zakupić. Dlaczego obu spółek nie kupuję już teraz? WIG osiągnął poziom 60 000 punktów, a WIG20 2300 punktów. Możliwe, że dojdzie do małej korekty. Wczoraj mieliśmy najsłabszą sesję od prawie miesiąca, co może (ale nie musi) oznaczać, że będzie okazja kupić spółki nieco taniej.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here