Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Wczoraj zakończył się miesiąc luty, w związku z tym do tabeli wpisałem ceny na koniec lutego dla wszystkich spółek, którymi przez ten czas się interesowaliśmy. Uporządkowałem tabelę aby łatwiej było ją przeglądać, tak że spółki należące do portfela są na jej szczycie. Z rzeczy pozytywnych należy wymienić wygaśnięcie żółtych kartek, a więc stanów alarmowych dla 3 spółek z portfela (Rafako, PCC Rokita, Izo-blok). Żółte kartki otrzymały natomiast najnowsze nabytki portfela (Opteam, Arctic, 11 BIT i Voxel). Przypominam, że dwa żółte okresy pod rząd nakazują nam wystawienie zlecenia obronnego. Trzeci okres zakończony spadkiem ceny to albo natychmiastowa sprzedaż albo bardzo wąski SL (pod najbliższym dołkiem). Sytuacja dwóch żółtych kartek spotkała spółkę Puławy i muszę wystawić zlecenie SL. Poziom obrony ustawimy wstępnie na 180 zł. Jest to dość szeroka wartość, którą w razie konieczności podniesiemy. Niebawem poznamy wyniki za 2015 rok, stąd chciałbym dać tej stabilnej spółce szansę. Jeżeli cena będzie nadal spadać to i tak w kolejnym miesiącu system zmusi nas do jej sprzedaży.

tabelkaPoniżej skład portfela, który nie ulega zmianom i na razie nieznacznie traci na wartości.

portfel

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Tak, niezależnie od wyników tego systemu, przynajmniej do końca roku co jakiś czas będą pojawiały się wpisy pokazujące stan portfela i bieżące transakcje.
    Dzisiaj już był wpis podsumowujący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here