Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Te artykuły również Cię zainteresują
BSC Drukarnia – w ostatnim czasie w oko wpadła mi spółka, która mocno zyskiwała w latach 2012 –2015. Podczas spadków, które trwają od sierpnia ubiegłego roku zdążyłem już o niej zapomnieć. Obecnie, być może formuje się podwójne dno, a okolice 30 zł są na razie bronione. Jest to więc propozycja na najbliższy czas, oczywiście pod warunkiem, że cena będzie nadal rosnąć, czego efektem będzie zmiana średnich na ułożenie typowe dla trendu wzrostowego.

Briju – spółkę zaproponował jeden z naszych Czytelników. Mamy tu zdecydowanie trend wzrostowy, a ostatni szczyt to historyczne maksimum notowań. Obecnie trwa korekta. Spółka wygląda pozytywnie, jednak w krótkim terminie korekta może się jeszcze rozwinąć. Przypuszczenie to oparte jest o analizę wolumenu, który narastał przy ostatnich spadkowych sesjach. Próba odbicia w ostatnich dniach na razie nie jest podparta wzrostem obrotów. Myślę, że spółka jest warta obserwacji ale może warto poczekać z zakupem. Mamy tu sporo miejsca na głębszą korektę, a po za tym mamy już 11 spółek w portfelu.

Na dzień dzisiejszy nie dokonujemy kolejnego zakupu. W portfelu tracą dwie spółki, w tym jedna zakupiona niedawno. Łączny wynik to +6,64%.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here