Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Briju – w ubiegły piątek doszło do silnej reakcji popytu. Wzrosty tego dnia sięgnęły 9,1% i były podparte wysokim wolumenem. Dzięki tej sesji kończący się miesiąc ma szanse na zamknięcie się z długim, dolnym cieniem. Przypomnę, że 31 stycznia, spółkę zaproponował jeden z naszych Czytelników. Słusznie wydawało się wtedy, że korekta może jeszcze potrwać. Obecnie mamy szansę na jej zakończenie, a nawet jeżeli decyzja będzie błędna to SL postawiony poniżej ostatniej konsolidacji sprawi, że ewentualna strata nie będzie dotkliwa dla portfela. Myślę więc, że czas zaryzykować i kupić spółkę za kwotę ok. 3000 zł.

W portfelu widnieje już najnowsza pozycja. Łącznie zarabiamy ponad 12%. Mam nadzieję, że Briju szybko zacznie na siebie zarabiać.

Spotkajmy się na darmowej konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/GBP – blisko linii trendu, opcja PUT
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na AUDCHF
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here