Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

W połowie lutego nasz portfel zyskuje niemal 9% i obecnie tylko dwie spółki spośród 11 nie przynoszą zysków. Na dzień dzisiejszy nie dokonuję żadnych zmian, przyglądam się kilku spółkom, aczkolwiek czekam na dogodny moment wejścia w transakcję.

Jedną z nich jest Amrest – spółka od bardzo dawna porusza się w pięknym trendzie wzrostowym. Obecnie panuje jednak korekta. Co ciekawe, trzy poprzednie ruchy korekcyjne miały zbliżony zasięg i przeważnie kończyły się po okresie 1-1,5 miesiąca. Jeżeli sytuacja miałby się kolejny raz powtórzyć to wydaje się, że warto czekać gdzieś w rejonie okrągłych 300 zł.

Briju – to spółka, jaką niedawno zaproponował jeden z Czytelników. Była ona rozważana przy poprzednim wpisie z wynikami portfela, wtedy jednak ją odrzuciłem, sądząc że korekta może się jeszcze przedłużyć. Tak też się stało. Obecnie cena jest już nieco niżej, jednak patrząc na szerszą perspektywę, wydaje się, że spadki mogą celować w kluczowe wsparcie jakim jest poziom poprzedniego szczytu. Byłyby to okolice 25 zł, gdzie przebiega linia trendu, a także w tym rejonie wypadałby zasięg jaki miały dwa poprzednie ruchy spadkowe. Oczywiście cena nie musi spaść tak nisko ale na dzień dzisiejszy nie mamy oznak zwiększonej aktywności kupujących. Spółka nadal więc pozostaje pod obserwacją.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTomasz Jaroszek z doradca.tv zaprasza na XTB TradingClub
Następny artykułOpcja na dziś – CALL na CADJPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here