Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Wczoraj zakończył się marzec, a więc przyszedł czas na uzupełnienie tabelki z interesującymi nas spółkami. Okazało się, że wzrosły ceny wszystkich spółek w portfelu po za 11Bit. Najważniejsze to wzrost ceny spółki Puławy, dzięki któremu możemy odwołać zlecenie obronne, które byliśmy zmuszeniu postawić po dwóch okresach z malejącą ceną. 11Bit notuje drugi spadkowy okres i musimy postawić mu SL. Ustawiam je więc na poziomie 61,50 zł czyli pod dołkiem z końca ubiegłego roku. Jeżeli za miesiąc cena nadal będzie spadać, będziemy zmuszeni sprzedać akcje lub ustawić znacznie bliższy SL (pod najbliższym, lokalnym dołkiem). Z pozostałych spółek, wyróżnia się Oponeo, które odnotowuje drugą zieloną kartkę i daje nam możliwość kupna. Spółka mocno zyskała ostatnio więc zaczekam na dogodny moment i jeżeli pojawi się korekta, spróbujemy ją dokupić po nieco niższej cenie.

tabelka

Generalnie jestem zadowolony z portfela. Spośród tracących spółek jedyny problem to 11Bit. Arctic prawdopodobnie zaczyna rosnąć, Puławy oraz Voxel odbiły i są szanse na powrót do trendów wzrostowych. Straty na nich są zresztą niewielkie. 4 spółki są powyżej 10% zysku i mam nadzieję, że będą powiększały swoje wyniki. Wynik łączny to na razie +6,38%.

portfel

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here