Naga MarketsSystem tabelkowy oparty jest jedynie o wzrost ceny spółek w czasie, na jaki mają wskazywać średnie ruchome. W portfelu mają prawo znajdować się jedynie rosnące spółki. Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem pierwotnej wersji systemu za 2016 rok oraz wprowadzonymi modyfikacjami – LINK.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

W związku z pomyślnym rozwojem sytuacji, podnosimy SL na spółkach: PCC Rokita, Vindexus, LSI Soft, Atal, Sohodev, Esptiq i Grodno. W ostatnim wpisie dokonaliśmy aż 4 zakupów, nieco zmieniając metodę tzn. zamiast czekać na korektę, kupiliśmy to co silnie rosło. Taktyka przyniosła efekty, z pośród nowych nabytków słabo spisuje się tylko Protektor. Dino wygląd obiecująco, Grodno zarabia 10%, a najtrafniejszym strzałem był Esotiq, który w miesiąc zarabia dla nas ponad 50%. To przekonuje mnie aby od nowego roku zmienić strategię na znacznie bardziej dynamiczną tzn. szukać spółek, które już silnie zyskują i nie czekać na korektę. Rok 2017 zakończymy jednak w tradycyjny sposób, zobaczymy jaki wynik uda się uzyskać. Żadna ze spółek nie łapie SL, w sumie wynik podskoczył przez miesiąc dwukrotnie. To pokazuje, że na dłuższą metę w portfelu znajdują się niezłe spółki, może po za PMPG, które dość długo stoi w miejscu. Na przełomie września i października pojawił się tam impuls wzrostowy, jeżeli nie będzie kontynuowany, prawdopodobnie sprzedamy akcje zanim złapiemy SL. Do portfela dołącza jeszcze jedna spółka, jest nią 4Fun Media. Wynik łączy grupy spółek znajdujących się w zestawieniu to obecnie niecałe 11%. Wydaje się, że w najbliższym czasie najmocniej można liczyć na wzrost spółek deweloperskich, a mamy trzy takie pozycje w portfelu.

4Fun Media – spółka od początku wrześnie przebywa w korekcie. Dwa miesiące nie przyniosły jednak głębokich spadków, struktura dołków i szczytów nadal jest wzrostowa. Potencjalna słabość po stornie sprzedających daje nadzieje na kontynuację silnego trendu wzrostowego. Jeżeli tak będzie, kurs niebawem powinien atakować poprzedni szczyt z zamiarem jego wybicia. Pod taki scenariusz zagramy licząc na kontynuację trendu.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd rynku kryptowalut – cisza przed burzą
Następny artykułKomentarz giełdowy – pozytywny początek krótszego tygodnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here