Naga Marketsbelka

Nazwa nowej strategii wywodzi się stąd, że decyzje o kupnie bądź sprzedaży będą wynikały ze wskazań tabeli z cenami, które wpiszemy na początku każdego miesiąca. Głównym założeniem strategii jest kupno spółek, których cena rośnie w miarę upływu czasu, a więc tabelka powinna wskazywać na progres ceny w kolejnych miesiącach. Zobacz pełen opis strategii tabelkowej.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy lub przyłącz się do dyskusji o akcjach na naszym forum.

Wczorajszą sesją upłynął czwarty miesiąc od kiedy prowadzimy portfel metodą tabelkową. W związku z tym małe podsumowanie. Na dzień dzisiejszy najpilniej obserwowanymi spółkami nadal pozostają Oponeo (tu liczę na większą korektę) oraz Vindexus, który porusza się w płaskiej korekcie. Mam nadzieję, że spadki jakie zawitały ostatnio na nasz rynek dotkną także Vindexus, dzięki czemu kupimy akcje po niższej cenie.

Co do portfela to spadki na rynku nie ominęły nas i z już niemal 20% zysku zrobiło się nieco ponad 13%. Na tle WIG czy WIG20 w tym samym okresie czasu, nasz wynik jest lepszy, choć wciąż niezadowalający. Obecnie zarabia 7 na 10 spółek. Mam nadzieję, że dość łagodnie przetrwamy obecne spadki i nadal będziemy wyprzedzać resztę rynku, zwłaszcza gdy podaż nieco odpuści. Co jakiś czas będę oczywiście pokazywał aktualny wynik portfela.

portfel

Odbierz darmowy e-book prezentujący analizę techniczną na spółkach giełdowych – skorzystaj ze strefy E-Learn!

Mile widziane są komentarze, sugestie i pytania dotyczące tego systemu. Każdy może także proponować spółki, które mają szansę na wzrosty w najbliższym czasie. O wynikach systemu będę informował na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Może nie typowe skanery ale zobaczyć zmianę % akcji czy indeksów w wybranym zakresie dat można w zasadzie na większości stron giełdowych typu money.pl, bankier.pl czy biznes.onet.pl.

  2. Czy jest w internecie skaner akcji gdzie mogę podać daty od do i zobaczyć zmianę cen indeksów w tym okresie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here