Naga Markets
Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Synthos jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw chemicznych, producentów kauczuków syntetycznych i polistyrenów.

synthos

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Synthos jest w ostatnim czasie jedną z niewielu spółek z głównego indeksu, która zyskuje na wartości. Wczorajsza sesja to niemal 3% wzrostu na wysokich obrotach. Widać, że wzrosty rozpoczęte w połowie grudnia mają naprawdę sporą dynamikę. Wczoraj naruszony został poziom poprzedniego maksimum, a już wcześniej kupujący nie mieli problemów z wyjściem ponad kluczowy opór okolic 4 zł. Wydaje się, że są spore szanse na dalsze wzrosty, a poprawienie wczorajszego maksimum może oznaczać nawet próbę powrotu w okolice 4,70 zł.

Podmioty wchodzące w skład Grupy to głównie instytucje finansowe prowadzące działalność bankową, leasingową, doradztwa oraz dystrybucji produktów finansowych.

getin

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji ponad 5% i był to kolejny dobry dzień, który doskonale wpisuje się w dynamiczne odbicie trwające od 9 grudnia. Najbliższym wyzwaniem jakie stoi przed kupującymi będzie sforsowanie oporu 1,27 – 1,29 zł wynikającego m.in. z dołka z końca lipca ubiegłego roku. Pokonanie tej przeszkody powinno skutkować dalszymi wzrostami przynajmniej do długoterminowej linii trendu spadkowego czyli okolic 1,45 zł. Wzrostom powinna sprzyjać sytuacja w szerokim spojrzeniu, widać to na wykresie miesięcznym, gdzie obecne odbicie rozpoczęło się na historycznym poziomie wsparcia.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZD/USD – w kanale spadkowym
Następny artykułAnaliza poniedziałkowej sesji na DAX. Siódma sesja spadkowa.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here