Naga MarketsSynergic z pakietem nośników reklamowych w wiatach przystankowych i nowymi lokalizacjami na billboardy w GdańskuSynergic, jedna z kluczowych spółek w strukturze notowanego na GPW holdingu LARQ, została operatorem 55 wiat przystankowych oraz dzierżawcą nieruchomości gruntowych, stanowiących pasy drogowe dróg publicznych, na których postawi billboardy w Gdańsku.

Synergic został operatorem 55 wiat przystankowych

Zgodnie z wynikami obydwu postępowań przeprowadzonych przez Gdański Zarząd Dróg i Zielenido portfolio Synergic trafi:

  • 57 paneli reklamowych, co łącznie daje możliwość eksponowania 114 plakatów, 
  • 13 konstrukcji 6×3 m, pozwalających eksponować plakaty reklamowe
    na 25 powierzchniach, co obecnie stanowi 20% wszystkich tego typu legalnych, miejskich powierzchni reklamowych w Gdańsku. W ramach tego postępowania, Synergic posadzi
    w mieście także blisko 50 drzew. 

– Wygranie tych dwóch postępowań jest dla nas ważnym krokiem, który umacnia pozycję Synergic w segmencie reklamy out of home. Pozwala nam także, oferować kompleksowe kampanie na rynku lokalnym. Nośniki reklamowe Synergic, są usytuowane w bardzo dobrych punktach miasta, wiele z nich w ścisłym centrum, przy galeriach handlowych, szkołach wyższych czy też głównych arteriach   – wylicza Paweł Orłowski, Prezes Synergic.

To kolejne atrakcyjne powierzchnie reklamowe w portfolio spółki. Firma jest też właścicielem sieci nośników OOH i DOOH w punktach o wysokim natężeniu  ruchu. Między innymi w ścisłym centrum Warszawy  – w przejściu podziemnym obok Rotundy, na głównych dworcach, lotniskach. Synergic dla swoich Klientów planuje i realizuje kampanie tranzytowe, a w samej Warszawie do wyłącznej dyspozycji ma ponad 170 autobusów miejskich, a w nich 400 ekranów. W portfolio ma 10 linii produktowych. Swoje usługi świadczy na skalę ogólnopolską i regionalną. 

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: oncoarendi akcje prognozy | livechat kurs | akcje biomed lublin | s&p 500 index | dolar australijski euro | pzu gpw | bitcoin akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here