Naga MarketsSyn rosyjskiego oligarchy stracił ponad 35 milionów dolarów handlując na giełdzieSyn rosyjskiego oligarchy stracił ponad 35 milionów dolarów handlując na giełdzie, gdy był studentem, usłyszał sędzia Sądu Najwyższego. Temur Akhmedov, któremu rodzice kupili mu mieszkanie za 29 milionów funtów w Londynie gdy miał 19 lat, handlował podczas studiów z zakresu bankowości prywatnej w London School of Economics (LSE), w latach 2013–2016.

  • Tatian Akhmedov oskarża syna o pomoc w ukrywaniu majątku ojca
  • Temur miał przegrać na giełdzie ponad 35 mln dolarów
  • Pod młotek może pójść mieszkanie młodego tradera

Matka żąda prawie 70 mln funtów od syna

Szczegóły stylu życia Temura Akhmedova i strat z handlu zostały ujawnione podczas publicznego procesu w Wydziale Rodzinnym Sądu Najwyższego w Londynie w poniedziałek, po tym, jak został uwikłany w bitwę rozwodową rodziców.

Te artykuły również Cię zainteresują
48-letnia Tatiana Akhmedova mieszkająca obecnie Londynie, próbuje zdobyć około 450 milionów funtów od swojego byłego męża, 65-letniego Farkhada Akhmedova.

Tatiana pozwała Temura, ich najstarszego syna, mówiąc, że pomógł ojcu – który mieszka w Rosji i nie stawił się na rozprawie – ukryć aktywa i jest jej winien prawie 70 milionów funtów.

– Temur właśnie odegrał niezwykle aktywną rolę, opowiadając się z moim byłym w sprawie rozwodu. Próbuję ukryć aktywa – powiedziała Akhmedova.

Prawnicy reprezentujący panią Akhmedovą powiedzieli sędziemu w pisemnym zarysie sprawy, że Temur otrzymał od ojca ponad 90 milionów funtów. Pani Akhmedova chce, by sędzie Gwynneth Knowles nakazała Temurowi, który obecnie pracuje jako trader w Londynie, przekazanie jej około 69,3 miliona funtów.

Przesłuchanie w tym tygodniu koncentruje się na pozornym bogactwie Temura. Zespół prawny Tatiany powiedział, że sędzia Gwynneth Knowles może nakazać sprzedaż jego mieszkania w Londynie, nieruchomości, która została początkowo kupiona za 29 milionów funtów.

Dla mnie day-trading to hazard – powiedziała Tatiana, składając zeznania w poniedziałek.

Najważniejsze w przypadku Temura jest to, że jego matka była świadoma zawieranych transakcji – nawet jeśli była temu przeciwna – i że nigdy nie była to część żadnej próby ukrycia pieniędzy. Jednak Tatiana powiedziała, że ​​jej najstarszy syn odegrał wiodącą rolę w planie i był w niego zaangażowany już we wrześniu 2015 roku, przed orzeczeniem rozwodu w następnym roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here