Naga MarketsTomasz Róziecki – prezes zarządu spółki Play2Chill opowiada o tworzeniu gry Motor Mechanic Simulator. Spółka była zainspirowana grą “Car Mechanic Simulator” grupy PlayWay, która obecnie współpracuje przy tworzeniu nowego symulatora. Na jakich projektach obecnie skupia się spółka? Kiedy możemy spodziewać się debiutu na rynku NewConnect? Więcej szczegółów w programie!

Play2Chill ściśle współpracuje z PlayWay

“Car Mechanic Simulator” to niewątpliwie największy hit całej grupy PlayWay. Jest to seria w której gracz wciela się w mechanika warsztatu samochodowego. Jego zadaniem jest diagnostyka oraz naprawa samochodów, poczynając od karoserii, kończąc na wymianie panewek czy świec zapłonowych. Mechanika gry jest prosta, jednak potrafi sprawić dużo frajdy, co zainspirowało firmę Play2Chill do stworzenia podobnej produkcji opartej o naprawę motorów o nazwie “Motorcycle Mechanic Simulator”.

Pomyśleliśmy, że uwielbiając motocykle bardzo fajnie by było stworzyć coś na wzór gry wydanej przez PlayWay, dodając nowe elementy i dostarczając graczom nieco inne odczucia. Obecnie dewelopment jest w dość zaawansowanej fazie. W ciągu 2-3 miesięcy chcemy dostarczyć graczom darmowy prolog, by mieli możliwość budowania contentu razem z nami – oznajmił Tomasz Róziecki.

Prywatna emisja spółki okazała się sukcesem, gdyż udało się zebrać 1,5 mln zł. Na co zarząd planuje przeznaczyć te środki?

Głównym przeznaczeniem będzie dokończenie dewelopmentu Motor Mechanica, mamy rozpoczęte pre-produkcje i przynajmniej od 4 do 6 chcemy wypuścić jeszcze w tym roku oraz na dewelopment mniejszych projektów. Planujemy wejść na NewConnect, większość dokumentów jest sporządzona – dodał.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here