Naga MarketsForestlight Games (FLG) producent i wydawca gier na komputery stacjonarne i konsole z Grupy PlayWay, rozpoczyna proces przekształcenia w Spółkę Akcyjną chcąc w 2021 roku zadebiutować na “małej giełdzie” udostępniając swoje akcje poprzez rynek NewConnect. Tomasz Mazur, prezes podmiotu, jest gościem Comparic24.tv gdzie opowiada między innymi o planach wydawniczych na najbliższą przyszłość, które dotyczą między innymi budzącego kontrowersje tytułu The Pope: Power & Sin, gdzie gracz wciela się w rolę głowy kościoła rzymsko-katolickiego.

  • Pope Simulator umożliwi graczom stanięcie na czele największej instytucji religijnej na świecie
  • Nowy tytuł  ma być realistyczną grą o polityczno-strategicznym charakterze  
  • W 2020 roku przeprowadzono emisję udziałów, z której pozyskano 1,9 mln zł.
  • Zebrane środki posłużyły deweloperowi do wsparcia prac właśnie nad The Pope: Power & Sin oraz Rollercoaster Mechanic

Te artykuły również Cię zainteresują


Symbol GPW na tle wykresu

WIG20 ma za sobą kolejną przecenęThe Pope: Power & Sin od Forestlight Games. Czy przypadnie graczom do gustu?

Aktualnie spółka pracuje nad kilkoma nowymi produkcjami, które zadebiutują w wersji na PC w 2021 roku. Wśród nich znajdują się Wedding Designer, The Pope: Power & Sin, Rollercoaster Mechanic są to Camper Flipper, czy  Lifeguard Simulator. Fabuła ostatniego tytułu inspirowana jest filmem Baywatch.

– Przyglądamy się także produkcjom zewnętrznych zespołów, w tym zagranicznych. Najciekawsze produkcje chcemy pozyskać do naszego katalogu wydawniczego, w którym znajduje się już Electro Ride: The Neon Racing – komentował prezes spółki.

Oprócz tego w grudniu spółka informowała, że poprzez współpracę z Pixel Trapps, chce rozszerzyć swoją działalność również o rynek gier mobilnych. Oprócz tego w wywiadzie z Comparic24.tv prezes przedsiębiorstwa poruszał temat debiutu na GPW.

– W pierwszej połowie przyszłego roku planujemy debiut na rynku NewConnect, dlatego już teraz rozpoczęliśmy proces przekształcenia Forestlight Games ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną. To niezbędny krok, aby móc dołączyć do spółek publicznych. W procesie tym wspiera nas profesjonalne grono doradców. – informował Tomasz Mazur.

Forestlight Games także jest w trakcie przekształcenia w Spółkę Akcyjną. Proces powinien zakończyć się w styczniu 2021. Poprzedzać on będzie planowany na połowę przyszłego roku, debiut Forestlight Games na NewConnect.

Mamy nadzieję, że debiut na rynku New Connect pozwoli nam zwiększyć wiarygodność spółki w oczach inwestorów, partnerów biznesowych i kontrahentów. Nie wykluczamy także przeprowadzenia emisji akcji, o szczegółach będziemy informowali na bieżąco – podsumował.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPGNiG z kolejnymi celami przy 6 zł – zapiski giełdowego spekulanta
Następny artykułKevin O’Leary: zagrożeniem dla bitcoina (BTC) są regulatorzy
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here