Naga MarketsSygnity z podtrzymaną wyceną przy 11,60 zł. Na wykresie konsolidacja Analitycy BM mBanku, w raporcie z 6 lipca, utrzymali rekomendację dla Sygnity na poziomie “trzymaj”, utrzymując także cenę docelową akcji na 11,60 zł. Poniżej najważniejsze cytaty z raportu.

“Podtrzymujemy neutralne podejście do Sygnity. Spółka zawarła ugodę z Fast Enterprises, podwykonawcą na projekcie e-Podatki i tym samym rozwiązała ostatni „duży problem” z trudnego dla spółki okresu 2014-17”“Sytuacja kredytowa grupy uległa dużej poprawie, na koniec września’21 szacujemy dług netto/EBITDA = 0,6x. Sygnity generuje wysoki strumień gotówki (FCFE = 26-27 mln PLN, co implikuje Yield >11%). Z drugiej strony spółka zaraportowała rozczarowujący zestaw wyników za 1Q i 2Q’20/21 i przedstawiła dość słaby outlook na rok obrotowy 2020/21”

“Powtórzenie wyników 2019/20 jest mało prawdopodobne. De facto zakładamy, że skorygowana EBITDA MSSF16 będzie niższa R/R o 5,8% R/R. Sygnity jest wciąż notowane na atrakcyjnym poziomie wskaźników jednak sądzimy że następna fala wzrostu notowań walorów spółki wydarzy się dopiero przy powrocie Sygnity do wzrostu wyników” – podano w raporcie.

Konsolidacja na wykresie

Na wykresie widać, że kurs podlega konsolidacji. Z jednej strony bronione jest ważne wsparcie, z drugiej aby doszło do powrotu do głównego trendu wzrostowego, kurs musiałby przebić poziom 10,60 zł.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pkobp | ropa prognozy | alior notowania | lpp akcje | pkn orlen forum | jsw notowanie | notowania playway |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here