Naga MarketsSygnity wycenione na 11,60 zł. Kurs w ważnej strefie oporu Analitycy BM mBanku, w raporcie z 18 marca, obniżyli rekomendację dla Sygnity do “trzymaj” z “kupuj”, podwyższając cenę docelową akcji do 11,60 zł z 10,70 zł. Raport sporządzono przy kursie 11,10 zł.

“Od momentu wydania naszej wrześniowej rekomendacji kurs Sygnity wzrósł o >54 proc. W tym czasie spółka zawarła ugodę z Fast Enterprises, podwykonawcą na projekcie e-Podatki i tym samym rozwiązała ostatni „duży problem” z trudnego dla spółki okresu 2014-17” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują


Wall Street USA

Podsumowanie tygodnia na Wall Street“Aktualizujemy nasz model o wpływ ugody z Fast (duży pozytywny wpływ na wielkość długu netto), z drugiej strony obniżamy prognozy wyników. Wyznaczamy nowy poziom ceny docelowej na 11,60 zł. Stąd, obniżamy zalecenie inwestycyjne do trzymaj z kupuj” – dodano.

Ważna strefa oporu

Na wykresie miesięcznym widać, że mamy za sobą spore wzrosty. Obecnie cena oscyluje w strefie oporu jaką są dołki z dawnych lat. Pod względem technicznym jest to dobre miejsce na wykonanie korekty, tym bardziej, jeżeli sentyment na szerokim rynku nie będzie najlepszy.

sygnity


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: usd/pln prognoza | sp500 | eur online | kurs nasdaq | btc wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here