Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka branży IT. Swoją działalność koncentruje w sześciu sektorach gospodarki: bankowo-finansowym, przemysłowym, telekomunikacyjnym, użyteczności publicznej, opieki zdrowotnej i administracji publicznej.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka zyskała w ubiegły piątek 6,3% kończąc wszystkie sesje tamtego tygodnia na plusie. Łączny wynik za ostatnie 5 dni to niemal 18%. Zeszły tydzień okazał się przełomowy. W tym czasie doszło do potwierdzenia wcześniejszego wybicia linii trendu spadkowego. Cena wypłynęła na nowe maksima zwyżki pokonując kluczowy opór w rejonie 6,50 zł. To wszystko odbyło się przy narastających od pewnego czasu obrotach. Nieco więcej o spółce pisałem 17 lutego.

Polenergia to czołowa polska spółka działająca w obszarze developmentu, budowy i zarządzania farmami wiatrowymi oraz dostarczająca paliwa z biomasy dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Także PEP zanotował w ubiegłym tygodniu komplet zieleni czyli 5 wzrostowych sesji z rzędu. Łączy wynik tygodnia to blisko 12% wzrostu, a od początku lutego spółka drożeje już o niemal 35%. Patrząc na wykres tygodniowy widać, że cena zbliża się do kluczowego oporu w rejonie 17,50 zł. Jest to potencjalne miejsce na wystąpienie korekty. W starciu z oporem okaże się na ile mocna jest strona kupujących. Wysokie obroty oraz duża dynamika zwyżki sprawia, że popyt nie jest bez szans w starciu, które rozegra się w najbliższych dniach. Ostatnio o spółce pisałem 13 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Dobry
    Można rzucić okiem na Groclina w analizie na zamówienie?
    Czy dojdzie do rozstrzygnięcia przy tworzonym/utworzonym trójkącie zniżkującym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here