Naga Markets



W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka branży IT. Swoją działalność koncentruje w sześciu sektorach gospodarki: bankowo-finansowym, przemysłowym, telekomunikacyjnym, użyteczności publicznej, opieki zdrowotnej i administracji publicznej.

sygnity

Niedawno na światło dzienne wypłynęła informacja o decyzji o skupie akcji własnych o wartości ponad 6 mln zł. Informacje takie zazwyczaj są bardzo dobrze przyjmowane przez rynek i tak tez było w tym przypadku. Od dwóch dni cena dynamicznie rośnie przy wysokich obrotach. Pod względem technicznym powinno niebawem dojść do wybicia pierwszego oporu przy 14,50 zł. Otworzy to sporą przestrzeń do dalszych wzrostów, gdyż kolejny istotny opór dopiero przy 17 zł. Już raz analizowaliśmy tę spółkę, trafnie prognozując dalsze spadki 11 grudnia 2014 roku.



tokeneo

IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

indygo

Bo dynamicznym rajdzie w górę nadszedł czas na korektę. Szukając miejsca, gdzie może się ona zakończyć, aby przyłączyć się do rozpoczętego trendu wzrostowego, warto zainteresować się poziomem ok. 1 – 1,05 zł. Jest to bardzo ważny poziom wsparcia, który kilka razy był już testowany. Także w tym miejscu przebiega linia trendu spadkowego. Byłby to zatem jej re-test, co jest dość częstym zjawiskiem w przypadku spółek giełdowych. W drodze do tego poziomu powinniśmy obserwować malejące obroty. Pierwszy raz o możliwych wzrostach zaczęliśmy pisać 20 marca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here