Naga MarketsSpółka branży IT. Swoją działalność koncentruje w sześciu sektorach gospodarki: bankowo-finansowym, przemysłowym, telekomunikacyjnym, użyteczności publicznej, opieki zdrowotnej i administracji publicznej.

sygnity-mn

Te artykuły również Cię zainteresują
Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spojrzenie na całą historię notowań na wykresie miesięcznym pokazuje, że mamy do czynienia z totalną wyprzedażą i raczej nic nie wskazuje obecnie aby miało się coś zmienić.

sygnity-d1

Wykres dzienny niesie niewielką nadzieję na korekcyjne odbicie. Od połowy sierpnia cena porusza się bokiem, a obroty lekko wzrosły. Możliwe zatem, że kształtuje się jakiś lokalny dołek. Ciekawie wygląda linia łącząca poprzednie dołki, gdyż tym razem także spadki przy niej wyhamowały. Wydaje się, że wybicie z bocznego zakresu może doprowadzić do wzrostów. W tym układzie, w pierwszej kolejności będą to wzrosty jedynie korekcyjne.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here