Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka branży IT. Swoją działalność koncentruje w sześciu sektorach gospodarki: bankowo-finansowym, przemysłowym, telekomunikacyjnym, użyteczności publicznej, opieki zdrowotnej i administracji publicznej.

Te artykuły również Cię zainteresują
sygnity

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Po kilkudniowej korekcie do wzrostów powróciła spółka Sygnity, która rosła wczoraj o ponad 4%. Wydaje się, że dynamiczne wzrosty zapoczątkowane pod koniec ubiegłego roku mogą być kontynuowane. Droga do linii trendu spadkowego czyli okolic 10 zł wydaje się być otwarta. Warto mieć na oku także szersze spojrzenie np. tygodniowe, na którym widać, że poziom ostatniego szczytu, a więc okolice 10,75 zł to wieloletni opór. Dopóki więc ta bariera nie zostanie pokonana nie powinniśmy liczyć na większe wzrosty.

Emitent jest producentem wieloplatformowych gier wideo.

11bit

Spółka zyskała podczas środowej sesji niespełna 4%. Była to pierwsza wzrostowa sesja od 6 dni, która wraz z poprzedzającym pin barem daje szanse na zakończenie korekty i powrót do wzrostów. Warto spojrzeć na cały kontekst sytuacji jakim było ustanowienie nowych, historycznych maksimów, a następnie korekta, która jak na razie zarzynała się na wsparciu w rejonie 74,50 zł. Możliwe, że mamy do czynienia z typowym re-testem, po którym cena powróci do głównego trendu. Warto też dodać, że ustanowienie nowych rekordów odbyło się na bardzo wysokich obrotach. Miejsce na kolejną falę wzrostową wydaje się więc niemal idealne, a czy tak będzie czas pokaże. Spółka od 3 lutego należy do portfela prowadzonego tzw. strategią tabelkową.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here