Naga Markets
Orbis D1

Orbis znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym w kanale widocznym na wykresie. Podczas czwartkowej sesji nastąpiło odbicie od dolnej linii tego kanału. Jednocześnie na wykresie powstał biały korpus zakrywający czarny korpus z środy i tworzący razem z nim pozytywną, choć słabą formację objęcia. To, że formację uważam za słabą wynika z dwóch przesłanek. Po pierwsze biały korpus lepiej wyglądałby bez górnego knota, po drugie formacja byłaby silniejsza gdyby czwartkowe minimum wystąpiło choć trochę poniżej środowego. Mimo to w połączeniu z odbiciem od dolnej linii kanału, ta formacja pozwala oczekiwać wzrostu do górnej linii kanału, która obecnie znajduje się w okolicach 107 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Baltona D1

Kurs Baltony znajduje się w trendzie wzrostowym od sierpnia 2017, kiedy nastąpiło przełamanie linii trendu spadkowego. Aktywność rynku na tych akcjach nie jest duża, co widać zarówno po niskich obrotach, jak i po „nienaturalnym” wyglądzie świeczek. Dynamika wzrostu też nie jest zbyt duża. Z drugiej strony fakt, że od kilku miesięcy na wykresie powstają głównie białe świeczki jest optymistyczny. Pozytywną wymowę ma też niedawne przełamanie zielonej linii oporu stanowiącej górne ograniczenie konsolidacji trwającej przez kilka tygodni. Stop loss należy ustawić poniżej dolnego ograniczenia tej konsolidacji oznaczonego czerwoną linią na poziomie 3,12 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here