Naga MarketsCIECH D1

Kurs CIECHu przełamał linię trendu spadkowego generując sygnał kupna. Linia przechodziła przez trzy punkty zwrotne, więc wiarygodność jest dość wysoka. Najbliższy opór znajduje się na poziomie 57,30 zł i został oznaczony niebieską linią. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie spadku poniżej ostatniego dołka na poziomie 50,52 zł oznaczonego na zielono.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

JHM Development D1

JHM Development znajduje się w trendzie wzrostowym od prawie dwóch lat. W ramach tego trendu w ciągu ostatnich miesięcy powstał trójkąt symetryczny. Formacje tego typu zapowiadają kontynuację dotychczasowego trendu. Zgodnie z tym ostatnio nastąpiło wybicie górą. Na podstawie rozpiętości trójkąta można określić zasięg spodziewanego wzrostu na co najmniej 2,40 zł. Po drodze jest opór ustanowiony przez szczyt sierpniowy szczyt na poziomie 2,05 zł oznaczony czerwoną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here