Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Darmowe szkolenia online z Comparic 18-24 maja


W nocy poznaliśmy rezultaty japońskiego PKB – wyniki okazały się lepsze od zakładanych i w ujęciu kwartalnym produkt krajowy brutto wzrósł 0.6% (konsensus i poprzednio 0.4%). Z pozostałych porannych danych warto zwrócić jeszcze uwagę na niemieckie PPI (rdr -1.5% vs -1.4% oraz mdm 0.1% vs 0.2%). Słabsze odczyty od prognozowanych przełożyły się na umocnienie wczorajszych spadków wspólnej waluty.

O godzinie 10:30 Bank Anglii opublikował protokoły z kwietniowego posiedzenia. Jak można było się spodziewać członkowie brytyjskiej Rady Polityki Pieniężnej (MPC) jednogłośnie opowiedzieli się za utrzymaniem stóp procentowym i wysokości skupu aktywów na niezmienionym poziomie. Sama treść minutek również znacznie nie różniła się od publikacji zeszło miesięcznej. Brak silniejszych gołębich komentarzy w stosunku do kwietniowych BOE minutes został pozytywnie odebrany przez rynek i pomógł funtowi szterlingowi zanotować widoczne wzrosty.

Dzisiaj o godzinie 20:00 jeszcze raz spojrzymy w protokoły – tym razem jednak Rezerwy Federalnej. FOMC minutes to najważniejsze wydarzenie makroekonomiczne w tym tygodniu. Pomimo, że rynek nie spodziewa się wyraźnych zmian w stosunku do publikacji kwietniowej, na pewno warto śledzić to wydarzenie. W treści protokołów uwagę zwrócimy przede wszystkim na informacje dotyczące potencjalnej podwyżek stóp (moment, aspekty techniczne) oraz spojrzenia poszczególnych członków Komitetu na kondycję rynku pracy, projekcje inflacyjne oraz gospodarcze.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, JPY

SŁABE: NZD, EUR, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/USD – obrona kluczowego miejsca

– EUR/USD – blisko kluczowego wsparcia

GBP/USD – przy linii trendu

USD/CAD w trakcie dzisiejszej sesji melduje się pod oporem wyznaczanym przez 38.2% zniesienia spadków marcowo-majowych 2015 oraz horyzontalny poziom wyznaczany na spadkach z połowy kwietnia. Cena obecnie konsoliduje pod wspomnianym poziomem, a długie górne cienie świec świadczą o pierwszej reakcji podaży. Dynamika ruchu obserwowanego od 13 maja jest bardzo silna, jednak we wspomnianej strefie możemy spodziewać się pewnego odreagowania. Ostatnia z zamkniętych świec to pin bar z bardzo długim cieniem naruszającym obszar naszego oporu – umacnia to przekonanie o spadkach korekcyjnych w trakcie dzisiejszej sesji.

USDCADH4 20.05

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here