Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWANIA NA MARCINA WENUSA W KONKURSIE HEROSI RYNKU


Kolejny spokojny dzień w kalendarzu makroekonomicznym. W nocy RBA opublikował swój półroczny raport odnośnie stabilności finansowej sektora publicznego oraz prywatnego. Szczegóły znaleźć można w dzisiejszym komentarzu makro – ogólna kondycja jest jednak zdaniem Banku Rezerw Australii bardzo dobra.

O 10:00 opublikowano wyniki ankiet IFO dotyczących kondycji gospodarczej Niemiec oczami przedsiębiorców. Odczyty pokryły się z konsensusem lub przewyższyły go – plasując jednocześnie wyżej od wyników z poprzedniego miesiąca. Na EUR/USD nie zrobiło to jednak większego wrażenia i para zaczęła nawet delikatnie opadać. Dokładne wyniki omówiliśmy we flashu makro przygotowanym przy współpracy z brokerem XM.

Dzisiaj jeszcze jeden ważny odczyt o godzinie 13:30, a mianowicie zamówienia na dobra trwałego użytku w USA. O ile wskaźnik może brzmieć dosyć tajemniczo to jest bardzo ważnym elementem w ocenie kondycji gospodarczej Stanów Zjednoczonych. Więcej o durable good orders przeczytacie w słowniku makro.

Silne i słabe aktywa finansowe

Na USD korekta trwa w najlepsze – EUR jest jednak zbyt słabe i nadal nie udało się mu pokonać bariery 1.10 na EUR/USD.

SILNE: JPY, EUR

SŁABE: USD, GBP

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– GBP/CAD – prawdopodobna krótka korekta

AUD/CAD – reakcja podaży w strefie oporu

Złoto – pod ważnym oporem

AUD/USD od pierwszej połowy marca wyraźnie koryguje od dołków w okolicach 0.755. Cena doszła ponad 0.7937, została jednak szybko zepchnięta pod opór 0.790. Dzięki temu utworzyła nam się świeca sygnalna z bardzo długim górnym knotem, która mogła aktywować sporo krótkich pozycji oczekujących. Dalsze spadki jak na razie blokowane są przez 23.6% Fibo, jednak cena powinna podążać w dół.

AUDUSDH4 25.03

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here