Naga MarketsJSW D1

Od lata zeszłego roku na wykresie JSW powstawała negatywna formacja podwójnego szczytu składająca się z dwóch szczytów w okolicach 108 i 110 zł oznaczonych niebieską linią. Dzisiejszy spadek spowodował przełamanie czerwonej linii szyi tej formacji generując sygnał sprzedaży. Prognozowany zasięg spadku powinien być porównywalny z odległością pomiędzy szczytami, a czerwoną linią szyi. Daje to poziom docelowy w okolicach 65 zł, który pokrywa się ze wsparciem ustanowionym przez lokalny dołek oznaczony zieloną linią.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Elbudowa D1

Kurs Elbudowy przez dłuższy czas znajdował się w trendzie spadkowym, ale w ostatnich miesiącach sytuacja zaczęła się stabilizować. W końcu na wykresie powstała odwrócona formacja głowy z ramionami z niebieską linią szyi znajdującą się na poziomie 88 zł. Przełamanie linii jest sygnałem kupna, a przełamana linia szyi jest najbliższym wsparciem. W związku z tym korekta, która nastąpiła w środę jest okazją do zakupu blisko stop lossa, który należy ustawić poniżej 85 zł.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here