Naga MarketsOrbis D1

Kurs Orbisu znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym. W ramach tego trendu w ciągu ostatnich miesięcy powstała formacja trójkąta zwyżkującego. Jej górne ramię na poziomie 88,50 zł zostało dzisiaj przełamane. Jest to zapowiedź kontynuacji długoterminowego trendu wzrostowego. Minimalny zasięg wzrostu wynikający z tego sygnału powinien być porównywalny z amplitudą wahań wewnątrz trójkąta, co daje poziom docelowy 101 zł. Anulowanie sygnału nastąpiłoby w razie przełamania dolnego ramienia trójkąta, które znajduje się na poziomie 81 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Esotiq & Henderson D1

Esotiq jest firmą bieliźniarską. Kurs Spółki znajduje się w trendzie wzrostowym. Przez prawie cały wrzesień w ramach tego trendu mieliśmy korektę w formacji flagi. Dzisiejszy wzrost spowodował wybicie górą i jest to zapowiedź kontynuacji trendu wzrostowego. Są jednak dwa problemy. Po pierwsze najbliższy opór znajduje się na poziomie 17,50 zł (czerwona linia), czyli blisko obecnej ceny. Po drugie cena dość mocno wzrosła od momentu wybicia z flagi. Dlatego zakupu najlepiej byłoby dokonać możliwie blisko luki hossy, której dolne ograniczenie na poziomie 14,77 zł oznaczono zieloną linią.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here