Naga MarketsJSW D1

JSW znajdowała się w trendzie spadkowym od połowy stycznia. Ostatnio na wykresie powstała pozytywna formacja klina zniżkującego. Zgodnie z teorią wybicie z niej nastąpiło górą. Na podstawie rozmiarów klina można oszacować zasięg spodziewanego wzrostu na około 105 zł. Ten poziom oznaczono czerwoną linią. Blisko niego znajduje się opór ustanowiony przez styczniowy szczyt na poziomie 109,75 zł. W sumie wynika z tego, że cena powinna dojść w okolice tych barier.

Dzisiejsze wybicie nastąpiło podczas pierwszej godziny notowań. Później rynek osłabł i obecnie się stabilizuje. Osłabienie nastąpiło na poziomie oporu ustanowionego przez lokalne dołki z marca i szczyt z połowy kwietnia (91,98 zł) oznaczony zieloną linią. Przełamanie tej bariery byłoby potwierdzeniem dzisiejszego wybicia z klina.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here